Rozkládací pohovka Scandinavia 3-místná, multi grey

Značka: Bolia Designer: Glismand & Rüdiger Kolekce: Pohovky Scandinavia

Do wishlistu

Dodání: 7 - 9 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

135 928 Kč Cena bez DPH: 112 337,19 Kč

Elegantní rozkládací pohovku Scandinavia se studenou pěnou a ocelovými nohami pro dánskou značku Bolia navrhlo designérské duo Glismand & Rüdiger. Provedení: textilní potah Nantes Multi Grey.

Dánskému designérskému duu Glismand & Rüdiger se ve spolupráci se značkou Bolia podařilo navrhnout pohovku, která hravě nahradí i postel. Pohodlná pohovka Scandinavia uvnitř svého ryze skandinávského vzhledu ukrývá tichý, odolný a uživatelsky velmi přívětivý rozkládací mechanismus v nejvyšší kvalitě. Maximální odpočinek poskytne prémiová matrace o délce 210 cm a vyztužený rošt zajistí stejné pohodlí jako na posteli. Peřiny potom můžete skrýt do úložného prostoru ladícího poufu, který je také součástí této série.

Scandinavia Sofa Bed je dostupná ve velkém množství látek, barevných kombinací i velikostí. Vybírat můžete také ze dvou druhů matrací, a to s paměťovou nebo studenou pěnou. Pro více informací k dalším variantám se na nás neváhejte obrátit.

Výška: 78 cm
Hloubka: 100 cm
Výška sedáku: 49 cm
Výška područek: 59 cm
Šířka: 220 cm
Barva: světle šedá
Materiál: ocel, textilní potah
Typ pohovky: 3-místná, rozkládací
Kód produktu BOL-01-402-32_00089

Ste zo Slovenska? Prejdite na Rozkládací Scandinavia 3-miestna, grey
Shopping from the EU? Switch to Scandinavia 3-seater Sofa Bed, multi grey

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít