Pohovka Quilton 3-seater, Linara / 198

Značka: HAY Designer: Doshi Levien Kolekce: Pohovky Quilton

Do wishlistu

Dodání: 8 - 10 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

103 725 Kč Cena bez DPH: 85 723,14 Kč

Minimalistická sedací souprava Quilton navržená londýnským designovým studiem Doshi Levien pro dánskou značku HAY. Provedení: 3-místné. Textilní potah: Linara / 198 v tmavě modré barvě.

Čalouněná sedací souprava Quilton v sobě propojuje cit pro vizuálno i technickou preciznost designérské dvojice Doshi a Levien. Souprava je charakteristická pro svoje velkorysé rozměry, skulpturální formu a prošívané čalounění. V interiéru vytváří centrální sedací element, který nabízí velmi prostorné místo k posezení a odpočinku s rodinou a přáteli.

Kolekce obsahuje širokou škálu kombinací a různých jednotlivých modulů, které umožňují vytvářet individuální varianty. Uvedená cena se vztahuje k variantě z textilního čalounění Linara / 198. Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Výška: 72 cm
Hloubka: 109 cm
Výška sedáku: 41 cm
Šířka: 248 cm
Barva: tmavě modrá
Materiál: dřevo, textilní potah
Typ pohovky: 3-místná
Kód produktu HAY-AB176-A001-AA02-01EI

Ste zo Slovenska? Prejdite na Quilton 3-seater, Linara / 198
Shopping from the EU? Switch to Quilton 3-seater, Linara 198

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít