Pohovka Mags Low Armrest 2,5-místná, Linara 100

Značka: HAY Kolekce: Pohovky HAY Mags

Do wishlistu

Dodání: 4 - 6 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

77 500 Kč Cena bez DPH: 64 049,59 Kč

Designová 2,5-místná pohovka se sníženými područkami Mags Low Armrest z dílny dánské značky HAY. Provedení: textilní potah Linara 100.

Minimalistická pohovka z kolekce Mags je designovým, do detailu propracovaným osobitým kouskem. Zaujme kvalitním textilním čalouněním i jednoduchými zaoblenými liniemi, které tvoří velmi přátelský a přívětivý vzhled. Díky pevné konstrukci, mohutnému polstrování, sníženým područkám a hlubokému sedáku se ihned zařadí mezi vaše oblíbená, velmi komfortní místa určená pro tolik potřebnou relaxaci a chvilku pohody. Snoubí tak kýženou účelnost s vizuálním zážitkem. Pohovka se skládá z několika modulových jednotek, které účelnost a funkčnost ještě více umocňují. 

Uvedená cena se vztahuje k variantě v textilním čalounění Linara 100 (moduly 1964 a 1965). Jiné provedení na dotaz.

Výška: 67 cm
Délka: 228 cm
Šířka: 95,5 cm
Barva: zelená
Materiál: překližka, polyuretanová pěna, textilní potah, bukové dřevo
Typ pohovky: 2,5-místná, modulární
Kód produktu HAY-HAY-1964_1965_FG1

Ste zo Slovenska? Prejdite na Pohovka Mags Low 2,5, Linara 100
Shopping from the EU? Switch to Mags Low Armrest 2.5 Sofa, Linara 100

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít