Pohovka Mags 3-místná (Kombinace 4)

Značka: HAY Kolekce: Pohovky HAY Mags

Do wishlistu

Dodání: 4 - 6 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

102 750 Kč Cena bez DPH: 84 917,36 Kč

Designová 3-místná otevřená pohovka Mags pochází z dílny dánské značky HAY. Provedení: textilní potah FG1 (např. Remix).

Minimalistická pohovka z kolekce Mags je designovým, do detailu propracovaným, osobitým kouskem. Zaujme kvalitním textilním čalouněním i jednoduchými zaoblenými liniemi, které vytváří velmi přátelský vizuální charakter. Díky pevné konstrukci, mohutnému polstrování, vysokým područkám a hlubokému sedáku se zařadí mezi oblíbená vysoce komfortní místa určená pro tolik potřebnou relaxaci a chvilku pohody. Snoubí tak kýženou účelnost s vizuálním zážitkem. Pohovka se skládá z vícero modulových jednotek, které účelnost a funkčnost ještě více umocňují. 

Uvedená cena se vztahuje k variantě v textilním čalounění kategorie Fabric Group 1 (např. Remix, Linara, Mode). 

  • moduly levá verze 8262+1063+9302
  • moduly pravá verze 9301+1063+8261
Výška: 67 cm
Délka: 321 cm
Šířka: 127,5 cm
Barva: světle šedá
Materiál: borovicové dřevo, polyuretanová pěna, textilní potah
Typ pohovky: chaise longue, modulární
Kód produktu HAY-8262-1063-9302-FG1

Ste zo Slovenska? Prejdite na Mags 3-miestna (Kombinácia 4)
Shopping from the EU? Switch to Mags 3-seater Sofa (Comb.4)

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít