Pohovka Daybe Dining Sofa, warm light grey

Značka: Northern Designer: Morten & Jonas Kolekce: Pohovky Daybe

Do wishlistu

Dodání: 10 - 12 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

62 475 Kč Cena bez DPH: 51 632,23 Kč

Moderní pohovka Daybe Dining Sofa, kterou pro značku Northern navrhlo designérské duo Morten & Jonas. Provedení: Brusvik 02 - světle šedá, černé nohy.

Daybe Dining Sofa je dokonalým spojením severského minimalismu a praktičnosti. Duo Morten & Jonas se snažilo vytvořit nábytek, který dokonale odpovídá měnícím se potřebám moderního života. Díky tomu má pohovka Daybe Dining Sofa jednoduchý lehký kovový rám a pohodlný prošívaný sedák se zádovou opěrkou.

Pohovka Daybe se bude perfektně vyjímat v obývacích pokojích, nebo může posloužit i v jídelně či pracovně. Skvěle se bude kombinovat i s dalšími pohovkami se stejnojmenné kolekce.

Výška: 85 cm
Hloubka: 66 cm
Výška sedáku: 50 cm
Šířka: 200 cm
Barva: světle šedá
Materiál: překližka, pur pěna, ocel, textilní potah
Typ pohovky: 3-místná
Kód produktu NRT-2511-02

Ste zo Slovenska? Prejdite na Pohovka Daybe Dining Sofa, warm light grey
Shopping from the EU? Switch to Daybe Dining Sofa, warm light grey

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít