Pohovka Beetle Sofa

Značka: Gubi Designer: GamFratesi Kolekce: Židle Beetle

Do wishlistu

Dodání: 3 - 5 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

99 975 Kč Cena bez DPH: 82 623,97 Kč

Elegantní pohovka Beetle, kterou pro Gubi navrhlo dánsko-italské duo GamFratesi.

Kolekci Beetle navrhlo pro značku Gubi designérské duo GamFratesi. Inspiraci pro návrh sedacího nábytku čerpali designéři v anatomii brouka. Skořepina pohovky je anatomicky tvarovaná podle krovek brouka, je stejně pevná, ale zároveň pohodlná.

Tato varianta pohovky je pouze ilustrační obrázek. Na výběr máte polstrování v nespočtu variant textílií nebo kůže v různých cenových úrovních. Pohovka má kovovou konstrukci v černé barvě, avšak za příplatek je možná také konstrukce v různých variantách materiálu (tento požadavek uveďte do poznámky v objednávce). 

Výška: 79 cm
Hloubka: 63 cm
Výška sedáku: 36 cm
Šířka: 140 cm
Barva: hnědá
Typ pohovky: 2-místná
Kód produktu GUB-10304-PGB

Ste zo Slovenska? Prejdite na Pohovka Beetle Sofa
Shopping from the EU? Switch to Beetle Sofa

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít