Barová stolička Beetle, celopolstrovaná

Značka: Gubi Designer: GamFratesi Kolekce: Židle Beetle

Do wishlistu

Dodání: 7 - 9 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

29 975 Kč Cena bez DPH: 24 772,73 Kč

Elegantní barová stolička Beetle, kterou pro Gubi navrhlo designérské duo GamFratesi. Výška 65 cm. Provedení: celopolstrovaný sedák textilií Kvadrat Remix.

Kolekci židlí Beetle navrhlo pro značku Gubi designérské duo GamFratesi. Inspiraci pro návrh těchto židlí čerpali designéři v anatomii brouka. Skořepina židle je anatomicky tvarovaná podle krovek brouka, je stejně pevná, ale zároveň flexibilní.

Uvedená cena  odpovídá provedení v potahu látkou Remix. Tato varianta židle je k dostání s polstrování celého sedáku v nespočtu barevných variant (na dotaz). Má kovovou konstrukci v černé barvě, avšak za příplatek je možná také konstrukce v mosazi nebo černém chromu (tento požadavek uveďte do poznámky v objednávce). Standardně dodávané s plastovými kluzáky, plstěné na vyžádání.

V nabídce také varianta bez polstrování.

Výška: 108 cm
Hloubka: 58 cm
Výška sedáku: 65 cm
Šířka: 54 cm
Výška stoličky: nízká barovka (výška sezení ca 65 cm)
Barva: šedá
Sedák: čalouněný
Podnož: kov
Kód produktu GUB-10235-PGB

Ste zo Slovenska? Prejdite na Barová stolička Beetle, polstrovaná
Shopping from the EU? Switch to Beetle Counter Chair Fully Upholstered, Remix

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít