Podnožka Egg, Christianshavn

Značka: Fritz Hansen Designer: Arne Jacobsen Kolekce: Křesla Egg

Do wishlistu

Dodání: 10 - 12 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

59 774 Kč Cena bez DPH: 49 400,00 Kč

Podnožka určená jako doplněk k ikonickému křeslu Egg, které v roce 1958 navrhl dánský designér Arne Jacobsen. Provedení v šedé látce Christianshavn.

Podnožky ke křeslům Egg dnes vyrábí ve výhradní licenci dánská značka Fritz Hansen a jsou k dispozici v mnoha provedeních potahů z různých látek, včetně populárních látek značky Kvadrat, a také z kůže špičkové kvality.

Uvedená cena se vtahuje na provedení čalounění z cenové kategorie 0, látka Christianshavn. Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Spolu s křeslem Egg vytvořil Arne Jasobsen pro SAS Royal Hotel i další navazující, dnes již ikonické kolekce nábytku: Swan, Series 3000 a Drop. S tímto nábytkem Arne Jacobsen psal historii dánského designu po celém světě.

Výška: 37 cm
Hloubka: 40 cm
Šířka: 56 cm
Barva: světle šedá
Materiál: ocel, textil, leštěný hliník
Kód produktu FHA-3127-0

Ste zo Slovenska? Prejdite na Podnožka Egg, Christianshavn
Shopping from the EU? Switch to Egg footstool, Christianshavn

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít