Otoman Quilton 05, Atlas / 631

Značka: HAY Designer: Doshi Levien Kolekce: Pohovky Quilton

Do wishlistu

Dodání: 8 - 10 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

31 250 Kč Cena bez DPH: 25 826,45 Kč

Minimalistický otoman Quilton navržený londýnským designovým studiem Doshi Levien pro dánskou značku HAY. Textilní potah: Atlas / 631 ve světle modré barvě.

Čalouněný otoman patřící do kolekce sedacích souprav Quilton v sobě propojuje cit pro vizuálno i technickou preciznost designérské dvojice Doshi a Levien. Soupravy jsou charakteristická pro svoje velkorysé rozměry, skulpturální formu a prošívané čalounění. V interiéru vytváří centrální sedací element, který nabízí velmi prostorné místo k posezení a odpočinku s rodinou a přáteli.

Kolekce obsahuje širokou škálu kombinací a různých jednotlivých modulů, které umožňují vytvářet individuální varianty. Uvedená cena se vztahuje k variantě z textilního čalounění Atlas / 631. Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Výška: 41 cm
Hloubka: 105 cm
Šířka: 105 cm
Barva: světle modrá
Materiál: dřevo, textilní potah
Kód produktu HAY-AB175-A001-AA43-01LZ

Ste zo Slovenska? Prejdite na Otoman Quilton 05, Atlas / 631
Shopping from the EU? Switch to Quilton Ottoman 05, Atlas 631

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít