Nízka šatní skříň Popsicle, blueberry

Značka: Flexa Designer: Herman Studio Kolekce: Dětský nábytek Popsicle

Do wishlistu

Dodání: 5 - 7 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

25 364 Kč Cena bez DPH: 20 961,98 Kč

Šatní skříň je součástí kolekce Popsicle navržené dánskými designéry z Herman Studio. Provedení: s modrými detaily.

Skříň je součástí kolekce Popsicle, oceňované odborníky i samotnými dětmi. Inspirace skutečným nanukem (anglicky popsicle) se promítá v hravé barevnosti a organických liniích. Naopak decentnost skandinávského stylu zajistí, že bude děti doprovázet po celé dětství a růst s nimi.

Kolekce je velmi flexibilní díky množství navzájem se doplňujících kousků. Ty k sobě skvěle pasují rozměry i jednotným designem vyznačujícím se kombinací vysoce kvalitních materiálů lakovaných v pastelových odstínech. 

Šatní skříň je praktickým řešením pro ukládání oblečení nebo dětských hraček. Hodí se pod vysoké postele z této kolekce nebo ji můžete použít jako volně stojící.

Výška: 138,2 cm
Hloubka: 56,5 cm
Šířka: 87,5 cm
Hmotnost: 70,67 kg
Barva: světlé dřevo
Materiál: MDF, dubová dýha
Kód produktu FLX-81-30503-32
EAN 5706459086873

Ste zo Slovenska? Prejdite na Nízka skriňa Popsicle, blueberry
Shopping from the EU? Switch to Popsicle Low Wardrobe, blueberry

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít