Modulární pohovka Redo 3 Seater, Hallingdal 130

Značka: Normann Copenhagen Designer: Simon Legald

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

136 250 Kč Cena bez DPH: 112 603,31 Kč

Modulární trojmístná pohovka Redo od Normann Copenhagen navržená Simonem Legaldem. Provedení: Hallingdal 130, nohy z dubového dřeva.

Minimalistická modulární pohovka Redo od dánské značky Normann Copenhagen díky svému decentnímu skandinávskému designu skvěle zapadne do každého obývacího pokoje. Její konstrukce je založena na flexibilním modulárním systému a umožňuje tak kombinovat moduly v libovolné konfiguraci. Lehce se přizpůsobí změně místnosti i stěhování z jednoho domova do druhého - moduly jde lehce měnit a přeskupovat. Jelikož jsou jednotlivé části pečlivě čalouněny z každé strany, je Redo ideální i k umístění do středu místnosti.

Pohovka je složená ze dvou rohových modulů 150 a jednoho středového 110. V případě zájmu o jinou konfiguraci či čalounění nás neváhejte kontaktovat.

Výška: 73 cm
Délka: 269 cm
Hloubka: 92,5 cm
Výška sedáku: 43 cm
Barva: šedá
Materiál: pěna, dubové dřevo, borovicové dřevo, textilní potah, dřevotříska
Typ pohovky: 3-místná, modulární
Kód produktu NCP-710745_ 710735_ 710745_HALL130

Ste zo Slovenska? Prejdite na Pohovka Redo 3 Seater, Hallingdal 130
Shopping from the EU? Switch to Redo Modular Sofa 3 Seater, Hallingdal 130

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít