Mass Daybed, walnut base, Dedar Karakorum Ivory / Sørensen Royal Nubuck Off-white

Značka: New Works

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

146 874 Kč Cena bez DPH: 121 383,47 Kč

Lenoška Mass Daybed od značky New Works navržená studiem Lim + Lu. Provedení v přírodním ořechovém dřevě s kombinací látek Dedar - Karakorum v krémovém odstínu (Ivory) a Sørensen Royal Nubuck v teplém bílém odstínu (Off-white).

Tvarově čistá lenoška z kolekce Mass vznikla spojením skandinávského přístupu k řemeslnosti s moderním pohledem na design. Návrh z pera studia Lim + Lu tak pomocí sofistikovaného minimalismu vyzdvihuje strukturu materiálu a respektuje rozmanité denní aktivity. Poskytne dostatek pohodlí ať už se rozhodnete sedět nebo ležet. 

Uvedená cena se vztahuje na provedení s čalouněním v látce Karakorum a kůži Royal Nubuck. Dostupnost a cena dalších variant na dotaz.

Čtěte více na našem blogu:

Výška: 51 cm
Délka: 200 cm
Šířka: 75 cm
Barva: krémová
Materiál: ořechové dřevo, textilní potah
Kód produktu NWK-40800WA-D_40803-D

Ste zo Slovenska? Prejdite na Mass Daybed, Ivory/Off-white
Shopping from the EU? Switch to Mass Daybed, ivory/off-white

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít