Lavice s podsedákem Georg, dark grey / oak

Značka: Skagerak Designer: Chris Liljenberg Halstrøm Kolekce: Nábytek Georg

Do wishlistu

Dodání: 4 - 6 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

27 274 Kč Cena bez DPH: 22 540,50 Kč

Dřevěnou lavici Georg s vlněným podsedákem a koženými pásky pro Skagerak navrhla Chris Liljenberg Halstrøm. Provedení: tmavě šedá / dub.

Dřevo, textil, kůže. V kolekci Georg od dánské značky Skagerak se potkávají kontrastní materiály, severská jednoduchost a japonský minimalismus. Typickými rysy této překvapivě vřelé série jsou útlé dřevěné nohy a zaoblené hrany. Měkké vlněné či lněné polštáře jsou na stoličkách i lavicích uchyceny pomocí koženého nebo textilního pásku, který podsedák drží na místě a designu zároveň dodává zajímavý prvek. Jednoduché linie se promítají i do vzhledu praktického věšáku, který tvoří jednoduchá konstrukce ze tří štíhlých tyčí.

Výška: 46 cm
Hloubka: 38 cm
Šířka: 124 cm
Barva: dub, tmavě šedá
Materiál: dubové dřevo, vlna
Sedák: dřevo
Podnož: dřevo
Kód produktu SKA-S1930300
EAN 5706420069416

Ste zo Slovenska? Prejdite na Lavica Georg, dark grey / oak
Shopping from the EU? Switch to Georg Bench, dark grey / oak

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít