Závěsná lampa Disc, nickel

Značka: Bomma Designer: Olgoj Chorchoj Kolekce: Lampy Disc

Do wishlistu

Dodání: 12 - 14 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

55 343 Kč Cena bez DPH: 45 738,02 Kč

Závěsné svítidlo Disc o průměru 55 cm z ručně foukaného skla navrhli pro českou značku Bomma designéři ze studia Olgoj Chorchoj. Provedení: se zrcadlovým niklovým pokovením v horní části.

Kolekce Disc navazuje na úspěšnou kolekci svítidel Tim. Stejně jako u série, která vznikla krátce po pražské výstavě Tima Burtona, jde o lampy obřích rozměrů z ručně foukaného křišťálového skla, tentokrát jsou však svítidla foukána do formy. Tvarem i názvem symbolizují tajemno a jedinečnost vesmírných objektů.

Svítidlo je dostupné ve vícero provedeních – se zrcadlovým pokovením v horní části nebo ve variantě s čirým sklem a černým, niklovým nebo měděným kováním. Uvedená cena se vztahuje k výchozí variantě se zrcadlovým niklovým pokovením v horní části. 

Výška: 31,5 cm
Průměr: 55 cm
Hmotnost: 10,5 kg
Velikost svítidla: velké (nad 50 cm)
Barva: čirá, stříbrná
Materiál: sklo, ocel, kov
Kabel: 2,5 m dlouhý kabel
Zdroj: LED E27, max. 13 W (balení obsahuje žárovku)
Hlavní materiál: sklo
Patice / zdroj: E27
Kód produktu BOM-95132-0N
EAN 8595610912734

Ste zo Slovenska? Prejdite na Lampa Disc, nickel
Shopping from the EU? Switch to Disc Pendant, nickel

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít