Křeslo Oaki s čalouněným sedákem, light oiled oak

Značka: Northern Designer: Stine Aas Kolekce: Oaki

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

−15 %

37 475 Kč 31 854 Kč Cena bez DPH: 26 325,41 Kč

Křeslo Oaki, které pro značku Northern navrhla norská designérka Stine Aas. Křeslo je vyrobené z dubu. Provedení: světle lakovaný dub s koženým sedákem.

Křeslo Oaki kombinuje severské know-how a japonské truhlářství. Inspirované je právě jednoduchostí a uměním ruční výroby v Japonsku. Designérka rafinovaně zakryla spoje na křesle, a to tak působí lehce a hladce, bez nápadných přechodů. Nohy křesla Oaki jsou prodloužené až do výšky opěrky. Protože jsou lehce vybočené dozadu, křeslo působí jako by bylo neustále v pohybu.

Výška: 73 cm
Hloubka: 65 cm
Průměr: 78 cm
Výška sedáku: 35 cm
Hmotnost: 9,6 kg
Barva: světlé dřevo
Materiál: dubová dýha
Sedák: čalouněný
Podnož: dřevo
Kód produktu NRT-2423
EAN 7090018224232

Ste zo Slovenska? Prejdite na Kreslo Oaki s čalúněním, light oiled oak
Shopping from the EU? Switch to Oaki Lounge Chair, light oak

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít