Křeslo Let SH210, brown bronze / dark orange

Značka: Fritz Hansen

Do wishlistu

Dodání: 10 - 12 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

43 862 Kč Cena bez DPH: 36 249,59 Kč

Křeslo Let pro dánskou značku Fritz Hansen navrhl designér Sebastian Heerkner. Provedení: SH210 – ocelová základna v tmavě hnědé barvě (390). Čalounění: Christianshavn 1134 – tmavě oranžové.

Křeslo Let SH210 od Sebastiena Heerknerema je ukázkou designérovy charakteristické estetiky a pozornosti věnované detailům. S myšlenkou lehkosti a pohodlí navrhl funkční a svým zpracováním dokonalé křeslo reagující na potřeby moderního prostoru. Promyšlená kombinace luxusního čalounění a tradičních technik vytváření konstrukce dala vzniknout elegantnímu kusu nábytku s obrovským množstvím osobitosti.

Uvedená cena se vztahuje na provedení s čalouněním v látce Christianshavn 1134. Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Výška: 80 cm
Hloubka: 75 cm
Výška sedáku: 42 cm
Šířka: 56,5 cm
Hmotnost: 15,2 kg
Barva: oranžová
Materiál: ocel, textilní potah
Sedák: čalouněný
Podnož: kov
Područky: s područkami
Kód produktu FHA-SH210-CH1134-390

Ste zo Slovenska? Prejdite na Let SH210, brown bronze / dark orange
Shopping from the EU? Switch to Let Lounge Chair SH210, orange

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít