Křeslo Bowie, Quattro, white pigmented oiled oak

Značka: Bolia Kolekce: Křesla Bowie

Do wishlistu

Dodání: 4 - 6 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

89 960 Kč Cena bez DPH: 74 347,11 Kč

Designové křeslo z kolekce Bowie od značky Bolia. Provedení s čalouněním v látce Quattro a s bíle pigmentovanou olejovanou dubovou podnoží.

Krásné minimalistické křeslo Bowie navrhlo italské designové studio Skrivo. Jeho vzhled je silně ovlivněn precizním řemeslným zpracovaním a klasickým skandinávským designem poloviny minulého století. Konstrukce z masivního dubového dřeva se skládá z elegantního rámu, který plynule přechází do noh a područek. Rám objímá měkký čalouněný sedák a opěrku z kvalitně zpracovaných látek nebo kůží. Dopřejte vašemu místu pro odpočinek notnou dávku moderního vzhledu s lehkým nádechem minulosti. 

Výchozí barevné provedení: Black. Požadavek na jiné barevné provedení (viz náhled v galerii) prosím uveďte do poznámky.

Složení látky Quattro:

  • 100% kůže s povrchovou úpravou

Výchozí provedení podnože: White pigmented oiled oak. Požadavek na jiný typ podnože (viz náhled v galerii) prosím uveďte do poznámky.

Uvedená cena se vztahuje na provedení s čalouněním v látce Quattro a podnože z bíle pigmentovaného olejovaného dubového dřeva. Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Výška: 77 cm
Hloubka: 88 cm
Výška sedáku: 42 cm
Šířka: 81 cm
Barva: černá
Materiál: kůže, olejovaný dub
Sedák: čalouněný
Podnož: dřevo
Područky: s područkami
Info k produktu: Maximální nosnost: 110 kg.
Kód produktu BOL-02-330-01_00026

Ste zo Slovenska? Prejdite na Kreslo Bowie, Quattro, white oiled oak
Shopping from the EU? Switch to Bowie Armchair, Quatro

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít