Jídelní stůl Nord 220 cm, oiled oak

Značka: Bolia Designer: Glismand & Rüdiger Kolekce: Stoly a lavice Nord

Do wishlistu

Dodání: 4 - 6 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

99 814 Kč Cena bez DPH: 82 490,91 Kč

Rozkládací jídelní stůl z kolekce Nord pro značku Bolia navrhlo designérské duo Glismand & Rüdiger. Provedení z olejovaného dubového dřeva. Délka: 220 cm.

Ve stolu Nord se propojuje funkčnost a kvalita precizně zpracovaného masivního dřeva. Dánská dvojice Glismand & Rüdiger v návrhu rozkládacího stolu využila svůj smysl pro estetiku a detail. Skandinávský design v té nejčistší formě dotváří důmyslné propojení částí podnože v podobě výrazných čepových spojů, které jsou dominantou celého stolu. Dokonalá harmonie všech prvků vytváří designový stůl, který se stane středobodem vaší jídelny.

Jídelní stůl lze jednoduše rozložit pomocí přídavných středových dílů, a tak jej prodloužit pro velká rodinná setkání nebo posezení s přáteli. Maximální délka je 420 cm, prodlužovací díly nejsou součástí.

Výška: 71,6 cm
Délka: 220 cm
Šířka: 100 cm
Barva: světlé dřevo
Materiál: olejovaný dub
Podnož: dřevo
Tvar stolu: obdélník
Deska stolu: dřevo
Kód produktu BOL-03-033-70_2115040

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stôl Nord 220 cm, oiled oak
Shopping from the EU? Switch to Nord Table 220 cm, oiled oak

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít