Jídelní stůl Androgyne ø120, dark stained oak

Značka: Audo Copenhagen Designer: Danielle Siggerud Kolekce: Stoly a stolky Androgyne

Do wishlistu

Dodání: 4 - 6 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

89 570 Kč Cena bez DPH: 74 024,79 Kč

Kulatý jídelní stůl Androgyne z dubové dýhy o průměru 120 cm od dánské značky Audo Copenhagen. Provedení: tmavě mořený dub.

Pozoruhodná kolekce Androgyne byla původně vyvinutá norskou architektkou a designérkou Danielle Siggerud jako moderní a všestranná kolekce stolů pro bývalou showroomovou kavárnu Audo Copenhagen. Stoly Androgyne mají jednoduchou, ale výraznou siluetu a jejich design harmonicky spojuje přírodní materiály do monumentálního skulpturálního celku.

Jídelní stůl Androgyne se stane středobodem jakéhokoliv prostoru, do kterého jej umístíte. Ať už se bude jednat o domácí jídelní kout nebo stylovou restauraci, vždy se stane příjemným místem pro setkávání.

Výška: 72,8 cm
Hloubka: 120 cm
Šířka: 120 cm
Barva: tmavé dřevo
Materiál: dubová dýha
Podnož: dřevo
Tvar stolu: kruh
Deska stolu: dřevo
Kód produktu AUD-1183849
EAN 5709262044245

Ste zo Slovenska? Prejdite na Jedálenský stôl Androgyne ø120, dark
Shopping from the EU? Switch to Androgyne Table Ø120, dark oak

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít