Dvoumístná pohovka Sum

Značka: Normann Copenhagen Designer: Simon Legald Kolekce: Modulový systém Sum

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

−20 %

75 400 Kč 60 320 Kč Cena bez DPH: 49 851,24 Kč

Dvoumístná pohovka Sum od Normann Copenhagen v provedení čalounění v látce Synergy Affinity LDS 74 s hliníkovou podnoží.

Dvoumístná pohovka Sum od značky Normann Copenhagen je sestavená ze dvou základních modulů 100 a 120 ze stejnojmenné kolekce. Růžové provedení je čalouněné látkou Synergy Affinity LDS 74. Kolekce nabízí zhotovení pohovek i jednotlivých modulů v široké škále látek. Pohovka má praktické područky.

Konstrukce pohovky Sum je vyrobena z měkké tvarované PU pěny a je vyztužena ocelí pro zvýšení pevnosti. Křeslo je snadno sestavitelné.

Výška: 76 cm
Hloubka: 76 cm
Výška sedáku: 41 cm
Šířka: 182 cm
Barva: pink
Materiál: hliník, textil
Typ pohovky: 2-místná, modulární
Kód produktu NCP-603500-603512

Ste zo Slovenska? Prejdite na Dvojmiestna pohovka Sum
Shopping from the EU? Switch to Sum 2-seater Sofa

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít