Děkuji Ježíšku a PF 2014!

Děkuji Ježíšku a PF 2014!

31.12.
2013

Katka Horáková

Doufám, že jste si krásně a hlavně podle svých představ užili vánoční svátky. Já jsem se chtěla s vámi podělit hned o několik dárečků, které mě udělaly velkou radost.

 • Takže díky za stylovou zástěru, kterou Ježíšek pořídil u Moniky z Vintagelover.cz. Už jen abych byla taková šikovná hospodyňka jako ona :)
 • Nejsem žádný čajový supergurmán, a se sypanými čaji si nekomplikuji život, přesto já čaj ráda a pod stromečkem mě potěšil Paris od Harney & Sons
 • Na tento krásný chlebník jsem Ježíška trochu odnavigovala. Hurá, konec pečivu povalujícím se po lince v mikrotenových sáčcích!
 • A byť to není dárek přímo pod stromeček, v prosinci mi velkou radost udělala také Renča (Kokinodesign.cz) geometrickou utěrkou od Ferm Living, po které jsem dlouho toužila

  Dárky, které jsem dostala pod stromeček

Díky všem Ježíškům za tyto, ale také za další dárky, které donesly mě i mým dětem, kterým oči jen zářily. A ještě jeden dáreček mě koncem roku velmi potěšil, ale před Vánoci toho bylo tolik, že jsem se s ním ještě ani nestihla pochlubit. V listopadu jsem se na blogu Thinkfood.cz zúčastnila soutěže o 2 krásné skleničky Champagne flute značky Bomma. A měla jsem to štěstí, že jsem je vyhrála. Je to opravdu nádherné broušené sklo od designéra Františka Víznera. A dnes budou mít svoji premiéru - hlavní roli v novoročním přípitku.

Skleničky Bomma

Takže PF 2014! Ať je ten váš nový rok vydařený. Katka

Starší komentáře

 • 1

  Vintagelover , 01.01.2014 (17:29),

  Milá Katko, zástěra Ti moc sluší. Mám velkou radost, že se ti líbí. Přeji Ti krásný rok plný pohody a radosti. Hlavně se těším na Tvé blogové příspěvky. Tvůj blog patří mezi ty nej. Ke skleničkám gratuluji!

 • 2

  Katka Horáková , 07.01.2014 (20:54),

  Reaguje na 1Díky Moni, že mi to v zástěře sluší mi řekla i moje 6ti letá dcera, která obvykle oplývá hlavně kritikou, takže to už je pro mě pocta. Tobě také přeji krásný rok!

 • 3

  Barbora Grünwaldová (Photographyasmyhobby) , 08.01.2014 (18:21),

  Teda zástěra Ti fakt sekne! A ty skleničky jsou přímo úchvatný! Všechny dárky jsou krásné a na utěrky FL se už taky dost dlouho chystám :-)

 • 4

  Maria Culen , 09.01.2014 (14:39),

  Pekne darceky! Mozem sa spytat na ten chlebnik, coto zac?:) Hladam jeden domov a tento je fakt krasny!

 • 5

  Katka Horáková , 12.01.2014 (15:57),

  Reaguje na 4Dobrý den, chlebník je od značky Rig-Tig - lze koupit zde. Měla jsem prvně zálusk na podobný chlebník od Joseph Joseph, ale nakonec jsem na něj četla na Amazonu několik poměrně negativních recenzí - hlavně v tom smyslu, že dochází ke kroucení víka, které pak nesedí, že jsem dala přednost tomu od Rig-Tig. Zkušenosti zatím výborné, mohu doporučit.

 • 6

  Katka Horáková , 12.01.2014 (16:21),

  Reaguje na 3Díky Baru, ta utěrka naší kuchyni taky moc sekne. Doporučuji :)

 • 7

  Josefka , 14.01.2014 (13:31),

  Dodatečně přeji hodně zdraví, štěstí a lásky do nového roku. Skleničky jsou vskutku povedené, gratuluji. Marně sháním už přes rok koňakovky, leč žádné mě neuspokojují. Klidně bych koupila i v bazaru ale nemám štěstí. Tak pakliže někdo nějaké zajímavé potkáte...budu vděčná za tip.

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít