Barová židle 3D Bar Stool, black/black

Značka: Gubi Designer: Komplot Design Kolekce: Židle 3D

Do wishlistu

Dodání: 3 - 5 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

10 374 Kč Cena bez DPH: 8 573,55 Kč

Barová židle s dřevěnou podnoží mořenou na černo a černým tvarovaným sedákem.

Barová stolička Gubi 3D je vyšší verze slavné židle Gubi 5, která se stala prvním průmyslovým produktem založeným na inovativním postupu tváření 3D dýhy. Má dřevěnou podnož mořenou na černo a černý sedák ze speciálního HiRek materiálu. Kolekce židlí Gubi od Komplot Design získala řadu ocenění, mezi nimi Red Dot Award "Best of the Best".

Stoličku je možné dodat ve dvou výškách sezení - standardně 75 cm anebo snížená 65 cm (požadavek na sníženou výšku uveďte v poznámce v objednávce).

Výška: 87,5 cm
Hloubka: 44 cm
Výška sedáku: 75 cm
Šířka: 47 cm
Výška stoličky: vysoká barovka (výška sezení ca 75 cm)
Barva: černá
Materiál: HiRek plast, mořený buk
Sedák: plast
Podnož: dřevo
Info k produktu: Stoličku je možné dodat také v nižším provedení s výškou sedáku 65 cm. V případě zájmu uveďte v poznámce při objednávce.
Kód produktu GUB-10027261
EAN 5710902869258

Ste zo Slovenska? Prejdite na 3D Bar Stool, black/black
Shopping from the EU? Switch to 3D Bar Stool Wood Base, black

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít