Barová stolička Pavilion AV8 65cm, black oak

Značka: &Tradition Designer: Anderssen & Voll Kolekce: Pavilion

Do wishlistu

Dodání: 4 - 6 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

14 075 Kč Cena bez DPH: 11 632,23 Kč

Barovou stoličku Pavilion AV8 ve výšce sezení 65cm od značky &Tradition navrhlo studio Anderssen & Voll. Provedení: černě lakované dubové dřevo s polstrovaným sedákem.

Barová stolička Pavilion působí díky své konstrukci postavené na kombinaci ohýbané ocelové podnože s ohýbaným dřevem celistvým a vzdušným dojmem. Studio Anderssen & Voll ji navrhlo v rámci kolekce Pavilion pro kodaňský Langelinie Pavilon. 

Uvedená cena se vztahuje k variantě s černě lakovaným dubovým dřevem s černě lakovanou ocelovou podnoží a polstrovaným sedákem z 1. cenové kategorie. Jiné varianty na dotaz. 

Výška: 85 cm
Hloubka: 48 cm
Výška sedáku: 65 cm
Šířka: 50 cm
Hmotnost: 5,5 kg
Výška stoličky: nízká barovka (výška sezení ca 65 cm)
Barva: černá
Materiál: dubové dřevo, ocel, textilní potah
Sedák: čalouněný, dřevo
Podnož: kov
Kód produktu AND-50060094-AV8

Ste zo Slovenska? Prejdite na Pavilion AV8 65cm, black oak
Shopping from the EU? Switch to Pavilion AV8 65 cm, black oak

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít