3-místná pohovka Pandarine, right, mixed armrest, swarm multi colour / chromed steel

Značka: HAY Kolekce: Pohovky Pandarine

Do wishlistu

Dodání: 7 - 9 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

163 725 Kč Cena bez DPH: 135 309,92 Kč

Designová 3-místná pohovka z kolekce Pandarine od značky HAY. Right (pravé) provedení v kombinaci pochromované ocelové podnože a čalounění z látky Swarm Multi Colour.

Kolekci pohovek Pandarine navhla pro značku HAY designérka Inga Sempé. Designérka kombinuje pohodlí s univerzálností. Výsledkem je elegantní a pohodlná pohovka s individuálně nastavitelnými opěradly. Podnož je vyrobena z pochromované celi.

Pohovka Pandarine je k dispozici v několika modulových provedeních. Její všestrannost a zřetelný elegantní design ladí s různými styly interiéru.

Uvedená cena se vztahuje na right (pravé) provedení v kombinaci pochromované ocelové podnože a čalounění z látky Swarm Multi Colour. Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Výška: 93,5 cm
Hloubka: 150 cm
Výška sedáku: 42 cm
Šířka: 263 cm
Barva: multicolor
Materiál: pochromovaná ocel, textilní potah
Typ pohovky: 3-místná, chaise longue, modulární
Kód produktu HAY-AA939-A481-AA39-01UD

Ste zo Slovenska? Prejdite na Pandarine 3-miestna, multi colour/steel
Shopping from the EU? Switch to Pandarine 3 seater, Swarm multi / steel

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít