Pohovka Mags 3-místná (Kombinace 1)

Značka: HAY Kolekce: Pohovky HAY Mags

Do wishlistu

Dodání: 4 - 6 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

97 250 Kč Cena bez DPH: 80 371,90 Kč

Designová 3-místná pohovka Mags pochází z dílny dánské značky HAY. Provedení: textilní potah Steelcut Trio 153.

Minimalistická pohovka z kolekce Mags je designovým, do detailu propracovaným, osobitým kouskem. Zaujme kvalitním textilním čalouněním i jednoduchými zaoblenými liniemi, které vytváří velmi přátelský vizuální charakter. Díky pevné konstrukci, mohutnému polstrování, vysokým područkám a hlubokému sedáku se zařadí mezi oblíbená vysoce komfortní místa určená pro tolik potřebnou relaxaci a chvilku pohody. Snoubí tak kýženou účelnost s vizuálním zážitkem. Pohovka se skládá z vícero modulových jednotek, které účelnost a funkčnost ještě více umocňují. 

Uvedená cena se vztahuje k variantě z modulů 1062+1063+1061 v textilním čalounění Steelcut Trio 153. Jiné provedení na dotaz.

Výška: 67 cm
Délka: 268,5 cm
Šířka: 95,5 cm
Barva: světle šedá
Materiál: borovicové dřevo, polyuretanová pěna, textilní potah
Typ pohovky: 3-místná, modulární
Kód produktu HAY-1062-1063-1061-FG2

Ste zo Slovenska? Prejdite na Mags 3-miestna (Kombinácia 1)
Shopping from the EU? Switch to Mags 3-seater Sofa (Comb.1)

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít