3-místná pohovka Pandarine, reclining armrest, lola navy / black stained solid oak

Značka: HAY Kolekce: Pohovky Pandarine

Do wishlistu

Dodání: 7 - 9 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

129 225 Kč Cena bez DPH: 106 797,52 Kč

Designová 3-místná pohovka z kolekce Pandarine od značky HAY. Provedení v kombinaci černě lakovaného dubového dřeva a čalounění z látky Lola Navy.

Kolekci pohovek Pandarine navhla pro značku HAY designérka Inga Sempé. Designérka kombinuje pohodlí s univerzálností. Výsledkem je elegantní a pohodlná pohovka s individuálně nastavitelnými opěradly. Podnož je vyrobena z masivního dřeva.

Pohovka Pandarine je k dispozici v několika modulových provedeních. Její všestrannost a zřetelný elegantní design ladí s různými styly interiéru.

Uvedená cena se vztahuje na provedení v kombinaci černě lakovaného dubového dřeva a čalounění z látky Lola Navy. Cena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Výška: 93,5 cm
Hloubka: 98 cm
Výška sedáku: 42 cm
Šířka: 255 cm
Barva: tmavě modrá
Materiál: dubové dřevo, textilní potah
Typ pohovky: 3-místná, modulární
Kód produktu HAY-AA906-A475-AA10-01UE

Ste zo Slovenska? Prejdite na Pandarine 3-miestna, lola navy/black oak
Shopping from the EU? Switch to Pandarine 3-seater, Lola navy / black oak

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít