3-místná pohovka Arbour, oiled solid oak / Hallingdal 220

Značka: HAY Designer: Andreas Engesvik a Daniel Rybakken Kolekce: Pohovky Arbour

Do wishlistu

Dodání: 7 - 9 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

134 475 Kč Cena bez DPH: 111 136,36 Kč

Designová 3-místná pohovka z kolekce Arbour od značky HAY. Provedení v kombinaci dubového dřeva a čalounění z látky Hallingdal 220.

Kolekci pohovek Arbour navhli pro značku HAY designéři Andreas Engesvik a Daniel Rybakken. Dřevěná konstrukce pohovky i polstrování splňují standardy udržitelnosti, díky tomu Arbour jako první v Dánsku získala environmentální značku Nordic Swan.

Pohovka se skládá ze dřevěného rámu a oddělených sedáků, které je možné nezávisle posouvat a přeskládat pro ještě větší komfort. Zejména boční polštáře tak skýtají ještě více pohodlí při sezení nebo ležení. Masivní dřevěný rám tvoří kontrast nadýchaným sedákům v podobě silného a elegantního profilu s architektonickým vzezřením.

Díky své promyšlené konstrukci a čitelnému designu spojuje Arbour výraznou skandinávskou estetiku s vysokým komfortem a životností.

Uvedená cena se vztahuje na provedení v kombinaci dubového dřeva a čalounění z látky HallingdalCena a dostupnost dalších variant na dotaz.

Výška: 75 cm
Hloubka: 87 cm
Výška sedáku: 40 cm
Šířka: 220 cm
Barva: krémová
Materiál: dubové dřevo, textilní potah
Typ pohovky: 3-místná
Kód produktu HAY-AA804-A414-AA25-01ES

Ste zo Slovenska? Prejdite na Arbour, oak/Hallingdal 220
Shopping from the EU? Switch to Arbour, oak/Hallingdal 220

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít