Židle Violin s čalouněným sedákem, oak oiled / karakorum 004

Značka: Gubi Designer: GamFratesi

Do wishlistu

Dodání: 7 - 9 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×
K vidění v showroomu Brno

32 475 Kč Cena bez DPH: 26 838,84 Kč

Jídelní židli Violin pro dánskou značku Gubi navrhla designérská dvojice GamFratesi. Provedení: olejovaný dub s čalouněním v látce Dedar Karakorum 004.

Židle Violin získala název podle viditelné inspirace zrozené v myšlenkách designérské dvojice GamFratesi. Dvě rovnoběžné linie vycházející z opěradla se táhnou k vodorovné spojnici pod sedákem jako struny klasických houslí. Díky elegantní opěrce lze Violin používat buď jako jídelní židli, nebo křesílko. Opěrka spolu s čalouněným sedákem poskytuje maximální pohodlí.

Výsledkem je moderní židle, která v sobě spojuje know-how designérů, jejich kreativitu a kvalitu použitých materiálů. V několika kusech vytvoří okolo jídelního stolu stejnou linii, jakou tvoří noty na partituře.

Výška: 74 cm
Hloubka: 53,5 cm
Výška sedáku: 48 cm
Šířka: 52 cm
Barva: béžová
Materiál: práškově lakovaná ocel
Sedák: čalouněný
Podnož: kov
Kód produktu GUB-10082157

Ste zo Slovenska? Prejdite na Violin s čalúnením, oak / karakorum 004
Shopping from the EU? Switch to Violin Chair Seat Upholstered, oak oiled / Karakorum 004

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít