Židle Belleville

Značka: Vitra Designer: Ronan & Erwan Bouroullec

Do wishlistu

Dodání: 12 - 14 týdnů

9 490 Kč Cena bez DPH: 7 842,98 Kč

Plastová židle Belleville bez područek v provedení s temně černou podnoží a krémovou skořepinou. Židli pro značku Vitra navrhli Ronan a Erwan Bouroullecovi.

Židle Belleville je složená z elegantního rámu, který volně přechází do noh, a z plastové skořepiny. Sedák židle se postupně zužuje do tenké opěrky, která kopíruje tvar lidského těla. Plastová židle Belleville je vhodná i na venkovní použití, jako zahradní nábytek nebo nábytek na terasu.

Kolekce Belleville je inspirovaná klasickými francouzskými bistry v pařížské čtvrti Belleville. Podobně jako židle v pařížských kavárnách, i plastová židle Belleville je stohovatelná. Využijete ji tak nejen v domácnosti, ale také v jakémkoliv provozu, kde oceníte úsporné skladování.

Kromě krémové skořepiny si můžete vybrat z několika dalších barevných provedení (viz vzorník). Židli je možné objednat také ve verzi se skořepinou z dřevěné překližky nebo s látkovým či koženým polstrováním. Uvedená cena se vztahuje k variantě s polyamidovou skořepinou. Dostupnost a cena ostatních variant je na dotaz.

Výška: 83 cm
Hloubka: 49 cm
Výška sedáku: 47 cm
Šířka: 55 cm
Barva: černá, krémová
Materiál: polyamid
Stohovatelné: ano
Sedák: plast
Podnož: plast
Područky: bez područek
Kód produktu VIT-44029800-12-30

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stolička Belleville
Shopping from the EU? Switch to Belleville Chair

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít