Závěsné svítidlo Shadows XL PC911, opaline / waxed oak

Značka: Brokis Designer: Dan Yeffet a Lucie Koldová Kolekce: Závěsná svítidla Shadows

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

23 746 Kč Cena bez DPH: 19 624,79 Kč

Sofistikované závěsné svítidlo Shadows pro Brokis navrhli Lucie Koldová a Dan Yeffet. Provedení: PC911, opalín a dub evropský - přírodní lak (vosk).

Kolekce Shadows od prémiové české značky Brokis vzdává hold nadčasovým francouzským ateliérovým lampám. Díky propojení ručně foukaného skla, řemeslně zpracovaného dřeva a klasického tvarosloví vzniká svítidlo s nestárnoucí elegancí. Čistotu formy a provedení podtrhuje také skrytý světelný zdroj. Svítidla z této linie vypadají působivě samostatně i ve skupině více kusů.

Vybírat můžete z několika druhů, velikostí i barev. Pro dostupnost dalších provedení nás neváhejte kontaktovat. Každý kus je na zakázku vyroben v České republice.

Šířka: 39,5 cm
Výška: 29,2 cm
Velikost svítidla: střední (do ca 50 cm)
Barva: bílá, dub
Materiál: dubové dřevo, ručně foukané sklo
Obsahuje stropní krytku: ano
Hlavní materiál: sklo
Patice / zdroj: E27
Kód produktu BRO-PC00911_032

Ste zo Slovenska? Prejdite na Svietidlo Shadows XL PC911, opaline / waxed oak
Shopping from the EU? Switch to Shadows XL PC911 Lamp, opaline / waxed oak

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít