Závěsné svítidlo Shadows PC897, smoke grey / black stained oak

Značka: Brokis Designer: Dan Yeffet a Lucie Koldová Kolekce: Závěsná svítidla Shadows

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

11 828 Kč Cena bez DPH: 9 775,21 Kč

Sofistikované závěsné svítidlo Shadows pro Brokis navrhli Lucie Koldová a Dan Yeffet. Provedení: šedá kouřová a dub evropský - černě mořený, šířka: 10,8 cm.

Kolekce Shadows od prémiové české značky Brokis vzdává hold nadčasovým francouzským ateliérovým lampám. Díky propojení ručně foukaného skla, řemeslně zpracovaného dřeva a klasického tvarosloví vzniká svítidlo s nestárnoucí elegancí. Čistotu formy a provedení podtrhuje také skrytý světelný zdroj. Svítidla z této linie vypadají působivě samostatně i ve skupině více kusů.

Vybírat můžete z několika druhů, velikostí i barev. Pro dostupnost dalších provedení nás neváhejte kontaktovat. Každý kus je na zakázku vyroben v České republice.

Šířka: 17,2 cm
Výška: 10,8 cm
Velikost svítidla: malé (do ca 25 cm)
Barva: černá, kouřově šedá
Materiál: mořený dub, ručně foukané sklo
Obsahuje stropní krytku: ano
Hlavní materiál: sklo
Patice / zdroj: GU10
Kód produktu BRO-PC00897_001

Ste zo Slovenska? Prejdite na Svietidlo Shadows PC897, grey / black oak
Shopping from the EU? Switch to Shadows PC897 Lamp, grey / black oak

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít