Závěsné svítidlo Knot Uovo PC1018, opaline / stainless steel

Značka: Brokis Designer: Chiaramonte Marin Kolekce: Svítidla Knot

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

44 165 Kč Cena bez DPH: 36 500,00 Kč

Zajímavé závěsné svítidlo s příznačným názvem Knot pro Brokis navrhl Chiaramonte Marin. Provedení: opalín a broušená nerezová ocel, výška 48 cm.

Majestátní kolekce Knot od přední české značky svítidel Brokis kombinuje dva odlišné materiály a principy - měkkost oblých křivek průhledného foukaného skla a strohou přísnost vypnutého režného lana zakončeného uzlem. Výsledkem je překvapivý a přímočarý design s plnými tvary protnutý robustním lanem, které zdánlivě vtahuje spodní část skla dovnitř a působí tak plastickým dojmem. Světelný zdroj je elegantně skryt v horní montuře a zespod chráněn opálovým sklem.

Vybírat můžete z několika druhů, velikostí i barev. Pro dostupnost dalších provedení nás neváhejte kontaktovat. Každý kus je na zakázku vyroben v České republice.

Výška: 48 cm
Šířka: 30 cm
Velikost svítidla: střední (do ca 50 cm)
Barva: bílá, stříbrná
Materiál: mosaz, ručně foukané sklo
Hlavní materiál: sklo
Patice / zdroj: vestavěný LED zdroj
Kód produktu BRO-PC01018_010

Ste zo Slovenska? Prejdite na Svietidlo Knot PC1018, opaline / stainless steel
Shopping from the EU? Switch to Knot Uovo PC1018 Lamp, opaline / stainless steel

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít