Závěsné svítidlo Knot Small Cilindro PC1034, smoke grey / black chrome

Značka: Brokis Designer: Chiaramonte Marin Kolekce: Svítidla Knot

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

45 254 Kč Cena bez DPH: 37 400,00 Kč

Zajímavé závěsné svítidlo s příznačným názvem Knot pro Brokis navrhl Chiaramonte Marin. Provedení: malé, šedá kouřová a černý chrom lakovaný.

Majestátní kolekce Knot od přední české značky svítidel Brokis kombinuje dva odlišné materiály a principy - měkkost oblých křivek průhledného foukaného skla a strohou přísnost vypnutého režného lana zakončeného uzlem. Výsledkem je překvapivý a přímočarý design s plnými tvary protnutý robustním lanem, které zdánlivě vtahuje spodní část skla dovnitř a působí tak plastickým dojmem. Světelný zdroj je elegantně skryt v horní montuře a zespod chráněn opálovým sklem.

Vybírat můžete z několika druhů, velikostí i barev. Pro dostupnost dalších provedení nás neváhejte kontaktovat. Každý kus je na zakázku vyroben v České republice.

Výška: 29 cm
Šířka: 18 cm
Velikost svítidla: střední (do ca 50 cm)
Barva: černá, kouřově šedá
Materiál: ručně foukané sklo, chrom
Hlavní materiál: sklo
Patice / zdroj: vestavěný LED zdroj
Kód produktu BRO-PC01034_004

Ste zo Slovenska? Prejdite na Svietidlo Knot PC1034, grey / black chrome
Shopping from the EU? Switch to Knot Small Cilindro PC1034 Lamp, grey / black chrome

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít