Pouf Yam medium

Značka: Northern Designer: Mattias Stenberg

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

33 725 Kč Cena bez DPH: 27 871,90 Kč

Pouf Yam ve střední velikosti, který pro značku Northern navrhl švédský designér Mattias Stenberg. Provedení: potah z látky Kvadrat Brusvik 98.

Poufy Yam jsou inspirované tradičními ottomany. Mají měkké kontury, díky kterým se na nich pohodlně sedí. Sedák je lemovaný nepřerušovaným ševem, který po obvodu vytváří měkký okraj. Poufy Yam jsou dostatečně nenápadné, aby splynuly s jakýmkoliv interiérem, ale zároveň budou v moderním bydlení fungovat jako nápadný doplněk.

Pouf je dostupný v řadě textílií a barev, jejichž nabídka je dostupná na dotaz. Uvedená cena se vztahuje k variantě střední velikost s textílií Kvadrat v odstínu tmavě modrá Brusvik 98.

Výška: 37 cm
Hloubka: 46 cm
Šířka: 82 cm
Hmotnost: 11,5 kg
Barva: tmavě modrá
Materiál: překližka, textilní potah
Kód produktu NRT-2031
EAN 7090018220319

Ste zo Slovenska? Prejdite na Pouf Yam medium
Shopping from the EU? Switch to Yam Pouf Medium

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít