Tapeta Madagascar Leaves 9571W

Značka: BorasTapeter Kolekce: Tapety Wild Animals

Do wishlistu

Dodání: 4 - 6 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

4 328 Kč Cena bez DPH: 3 576,86 Kč

Velkoformátová vliesová tapeta Madagascar patřící do kolekce Wild Animals od BorasTapeter. Motiv: 9571W. Barva: zelená.

Kouzelná velkoformátová tapeta Madagascar je inspirována stejnojmenným ostrovem a jeho barevnou tropickou džunglí plnou krásných bílých hvězdovitých orchidejí rostoucích pouze na tomto místě. Jednotná barevná škála dotváří harmonický dojem hravé tapety hodící se do jakékoliv místnosti.

Jde o digitálně tištěnou tapetu, která se vyrábí na zakázku pro jednotlivé objednávky. Rádi bychom Vás proto upozornili, že tapetu nelze později doobjednat, protože nové role s různým výrobním / sériovým číslem se mohou lišit odstínem barev. Ujistěte se, že objednáváte tapetu v dostatečném množství.

Vliesové tapety mají vysokou životnost, jsou omyvatelné a stálobarevné. Motiv tapet je natištěn barvami na vodní bázi a jelikož si značka BorasTapeter zakládá na ekologickém přístupu, neobsahují PVC ani žádné jiné škodliviny.

Vyzkoušejte si, jak tato tapeta bude vypadat na zdi.

Šířka: 180 cm
Výška: 265 cm
Barva: zelená
Materiál: vliesová tapeta
Info k produktu: Tapeta se skládá ze 4 rolí o šířce 45 cm.
Kód produktu BOR-9571W
EAN 7320094037151

Ste zo Slovenska? Prejdite na Tapeta Madagascar Leaves 9571W
Shopping from the EU? Switch to Madagascar Leaves 9571W

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít