Svítidlo Big One Small PC1335, smoke grey / triplex opal

Značka: Brokis Designer: Lucie Koldová Kolekce: Svítidla Big One

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

48 098 Kč Cena bez DPH: 39 750,41 Kč

Menší závěsné svítidlo Big One pro prémiovou značku Brokis navrhla Lucie Koldová. Provedení: kouřově šedé vnější sklo a triplex opál vnitřní sklo.

Jemné linie, jednoduchost, čistota a vyvážené proporce, to přináší kolekce Big One od přední české značky Brokis. Klíčovou roli v designu Lucie Koldové hraje interakce dvou světelných těles. Sofistikovaný design bubliny zavěšené uprostřed velké koule vyvolává pocit levitace ve vzduchu. Vnější sklo je ručně foukáno s lesklou povrchovou úpravou v několika decentních barvách, zatímco vnitřní sklo je v matném odstínu kontrastní barvy.

Vybírat můžete ze dvou velikostí. Svítidlo se dodává s černým textilním kabelem, požadavek na jinou barvu uveďte do poznámky. Pro dostupnost dalších provedení nás neváhejte kontaktovat. Každý kus je na zakázku vyroben v České republice.

Šířka: 35 cm
Výška: 31 cm
Velikost svítidla: střední (do ca 50 cm)
Barva: bílá, kouřově šedá
Materiál: ručně foukané sklo
Hlavní materiál: sklo
Kód produktu BRO-PC01335_004

Ste zo Slovenska? Prejdite na Svietidlo Big One PC1335, grey / opal
Shopping from the EU? Switch to Big One Small PC1335 Lamp, grey / opal

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít