Stolní lampa Knot Small Cilindro Table Battery PC1250, clear / stainless steel

Značka: Brokis Designer: Chiaramonte Marin Kolekce: Svítidla Knot

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

49 489 Kč Cena bez DPH: 40 900,00 Kč

Zajímavou přenosnou lampu s příznačným názvem Knot pro Brokis navrhl Chiaramonte Marin. Provedení: malé, transparentní sklo a broušená nerezová ocel.

Majestátní kolekce Knot od přední české značky svítidel Brokis kombinuje dva odlišné materiály a principy - měkkost oblých křivek průhledného foukaného skla a strohou přísnost vypnutého režného lana zakončeného uzlem. Výsledkem je překvapivý a přímočarý design s plnými tvary protnutý robustním lanem, které zdánlivě vtahuje spodní část skla dovnitř a působí tak plastickým dojmem. Světelný zdroj je elegantně skryt v montuře a chráněn opálovým sklem.

Vybírat můžete z několika druhů, velikostí i barev. Pro dostupnost dalších provedení nás neváhejte kontaktovat. Každý kus je na zakázku vyroben v České republice.

Šířka: 18 cm
Výška: 29 cm
Barva: hnědá, mosaz
Materiál: mosaz, ručně foukané sklo
Hlavní materiál: sklo
Patice / zdroj: vestavěný LED zdroj
Stmívatelné: ano
Přenosné: ano
Kód produktu BRO-PC01250_010

Ste zo Slovenska? Prejdite na Lampa Knot PC1250, clear / stainless ste
Shopping from the EU? Switch to Knot Small Cilindro Table Battery PC1250 Lamp, clear / stainless steel

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít