Designér

Søren Rose Studio

USA

Dánský podnikatel a designér Søren Rose založil své vlastní designové studio s názvem Søren Rose Studio v roce 2009. Designér dnes pracuje v New Yorku, jeho návrhy v sobě tak snoubí skandinávskou estetiku s tou americkou v zajímavém kontrastu.

S přesvědčením, že by měl domov odrážet osobnost svých obyvatelů, vytváří Søren Rose Studio nábytek, svítidla a dekorace se silným výrazem a důrazem na detail. Ruku v ruce s filosofií studia jde také snaha vytvořit produkty, které budou přítomné nehledě na plynoucí roky a měnící se trendy. V centru pozornosti stojí taktéž udržitelnost, vnímavost a styl.  

 

Elegancí New Yorku inspirovaná svítidla z kolekce Tribeca, kterou Søren Rose Studio navrhlo pro dánskou značku Menu, patří k jeho nejrozpoznatelnějším produktům. V sortimentu nábytku pak můžete najít dřevěné komody Reflect vytvořené ve spolupráci se značkou Muuto.

 

Søren Rose Studio nabízí celou škálu služeb, zaujme-li vás tedy jeho práce, je jen na vašem přání, zda si necháte navrhnout budoucí domov nebo jedno svítidlo. Větší projekty se tak stávají inspirací pro design drobnějších předmětů.

 

Ste zo Slovenska? Prejdite na Søren Rose Studio
Shopping from the EU? Switch to Søren Rose Studio

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít