Pohovka Oblong sofa, dark blue

Značka: Northern Designer: Mario Tsai Kolekce: Křesla a pohovky Oblong

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

59 975 Kč Cena bez DPH: 49 566,12 Kč

Dvoumístnou pohovku Oblong Sofa navrhl pro značku Northern čínský designér Mario Tsai. Provedení: tmavě modrá Brusvik 98.

Pohovky z kolekce Oblong byly navrženy s jasným záměrem – vytvořit jednoduché, elegantní a pohodlné sezení, které poslouží k maximální relaxaci. Oblé tvary, měkké polstrování sedáků kvalitní textílii Brusvik i možnost sklopit opěradla poskytují nadstandardní komfort. Pohovka zaujme otevřenou základnou, díky níž je lehká a nepůsobí příliš mohutným dojmem. Ačkoliv je pohovka lehká a pyšní se vzdušnou podnoží, její rám tvoří stabilní základnu.

Kolekci Oblong tvoří krom pohovek také křesílka ve vícero barevných provedeních.

Výška: 73 cm
Hloubka: 78 cm
Výška sedáku: 30 cm
Šířka: 120 cm
Hmotnost: 21 kg
Barva: tmavě modrá
Materiál: překližka, pur pěna, ocel, textilní potah
Typ pohovky: 2-místná
Kód produktu NRT-2106-98

Ste zo Slovenska? Prejdite na Pohovka Oblong sofa, dark blue
Shopping from the EU? Switch to Oblong Sofa, dark blue

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít