Pohovka Develius Mellow F 3-místná, Barnum 08

Značka: &Tradition Designer: Edward van Vliet Kolekce: Pohovky Develius

Do wishlistu

Dodání: 8 - 10 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

159 720 Kč Cena bez DPH: 132 000,00 Kč

Trojmístnou modulární pohovku Develius Mellow navrhl pro dánskou značku &Tradition holandský designér Edward van Vliet. Provedení: konfigurace F, čalounění v látce Barnum 08.

Ještě měkčí sezení a odnímatelný potah, to je Develius Mellow Edwarda van Vlieta. Pohovka Develius je ztělesněním lenošení v luxusu. Záměrem designéra bylo vytvořit pohovku, na níž se obyčejné posezení promění v maximálně komfortní zážitek, při kterém člověk jako by ulehal do měkkých polštářů. Díky pohovce tak u sebe doma vytvoříte útulný koutek, který bude jako stvořený nejen pro návštěvy, ale i k soukromému lenošení.

Systém Develius tvoří velké množství modulů s kovovými konzolemi pro připojení, které se liší hloubkou, šířkou i svým tvarem. Možnosti uspořádání jsou tak téměř nekonečné. Základ modulu je tvořen dřevěným rámem s velkými polštáři. Systém stahovacích pásků a suchého zipu zajišťuje, že potah Develius Mellow zůstane pevně u konstrukce a nebude se časem prohýbat. 

Uvedená cena se vztahuje k variantě F s textilním potahem Barnum 08. Jiná konfigurace či provedení s odlišným potahem na dotaz - v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Výška: 72 cm
Hloubka: 150 cm
Výška sedáku: 44 cm
Výška područek: 60 cm
Šířka: 335 cm
Barva: hnědá
Materiál: dřevo, textil, HR pěna (High Resilience)
Typ pohovky: 3-místná, chaise longue, modulární
Kód produktu AND-EV8A_EV8C_EV8I_BARNUM08

Ste zo Slovenska? Prejdite na Pohovka Develius Mellow F, Barnum 08
Shopping from the EU? Switch to Develius Mellow F Sofa, Barnum 08

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít