Pohovka Develius 2-místná otevřená

Značka: &Tradition Designer: Edward van Vliet Kolekce: Pohovky Develius

Do wishlistu

Dodání: 7 - 9 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

87 575 Kč Cena bez DPH: 72 376,03 Kč

Dvoumístnou modulární pohovku Develius s otevřeným bokem navrhl pro dánskou značku &Tradition holandský designér Edward van Vliet.

Develius je ztělesněním lenošení v luxusu. Záměrem návrháře Edwarda van Vlieta bylo vytvořit pohovku, na níž se obyčejné posezení promění v maximálně komfortní zážitek, při kterém člověk jako by ulehal do měkkých polštářů. Díky pohovce tak u sebe doma vytvoříte útulný koutek, který bude jako stvořený nejen pro návštěvy, ale i k soukromému lenošení.

Systém Develius tvoří 16 modulů s kovovými konzolemi pro připojení, které se liší hloubkou, šířkou i svým tvarem. Základ modulu je pak tvořen dřevěným rámem s třemi velkými polštáři, které lze doplnit polštářky menších rozměrů. Možnosti uspořádání jsou tak prakticky nekonečné.

Uvedená cena se vztahuje k variantě G s textilním potahem Fiord 151. Polštářky nejsou v ceně - cena na dotaz. Jiná konfigurace či provedení s odlišným potahem na dotaz.

Šířka: 220 cm
Hloubka: 89 cm
Barva: světle šedá
Materiál: dřevo, textil, HR pěna (High Resilience)
Typ pohovky: 2-místná, modulární
Kód produktu AND-70110007

Ste zo Slovenska? Prejdite na Develius 2-miestna otvorená
Shopping from the EU? Switch to Develius 2-seater Open

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít