Lampy E27 od Muuto

Značka: Muuto Designer: Mattias Ståhlbom

Muuto E27 jsou stylová závěsná svítidla, jejichž design reflektuje současný trend svítidel bez stínítek, které dávají vyniknout kráse „obyčejné“ žárovky.

Podobu lampy Muuto E27 navrhl švédský designér Mattias Ståhlbom. Jeho cílem bylo vytvořit svítidlo, které bude působit romantickým a moderním dojmem zároveň. Toho se mu podařilo docílit především díky široké paletě barev, ve kterých se Muuto E27 vyrábí. Můžete tak vybírat mezi neutrální černou nebo bílou variantou, pokud se však rozhodnete interiér oživit, můžete zvolit například červenou či žlutou.

Svítidla Muuto E27 dokonale zosobňují heslo „krása spočívá v jednoduchosti". Výsledný efekt ještě umocníte, pokud do prostoru zavěsíte svítidel několik. Nad jídelní stůl můžete lampy umístit do řady za sebe a ve větších místnostech, ve kterých chcete z "lustru" udělat centrální bod, můžete svítidla vést z jednoho vývodu. Pokud dostanete chuť na změnu, pohrajte si s délkou jednotlivých kabelů a vytvořte tak zcela originální objekt, který zaručeně upoutá pozornost. Lampy Muuto E27 jsou velice univerzální, snadno tak zapadnou do moderních i tradičně zařízených interiérů.

Produkty v kolekci Muuto E27

Ste zo Slovenska? Prejdite na Lampy E27
Shopping from the EU? Switch to E27 Lamps

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít