Lavice CPH Deux 215 L75, stone grey/beech

Značka: HAY Designer: Ronan & Erwan Bouroullec Kolekce: CPH Deux

Do wishlistu

Dodání: 3 - 5 týdnů

11 725 Kč Cena bez DPH: 9 690,08 Kč

Kolekce Hay Copenhague Deux bratrů Bouroullec je řada univerzálních stolů a lavic navržených speciálně pro kompaktní prostory. Řada 215 představuje obdélníkové lavice, které jsou nabízeny ve třech rozměrových variantách.

V roce 2012 byl dánský výrobce Hay požádán Kodaňskou univerzitou o navržení kolekce nábytku. Výsledkem je řada designových kousků CPH Deux, které jsou úspěšné z hlediska funkčnosti a jednoduchosti. Milovníci skandinávského minimalismu si tedy přijdou na své.

Lavice Copenhague Deux Bench 215 ztělesňuje všechny přednosti klasického dánského designu. Svým přímočarým a elegantním tvarem splňuje vysoké estetické standardy. I z hlediska funkčnosti a kvality naprosto nic nechybí.

Může být použita jako jídelní stolička ve spojením se stoly CPH Deux 210 nebo může stát jednoduše sama. Sedací deska je opatřena laminátovou povrchovou úpravou, díky které je plocha matná a příjemná na dotek. Úzké šikmé nohy jsou vyrobeny z dubového nebo bukového dřeva a tvoří tak atraktivní kontrast k velmi inovativnímu sedáku.

Lavice je k dispozici v různých barevných variantách a provedeních.

Výška: 45 cm
Délka: 75 cm
Šířka: 35 cm
Barva: světlé dřevo
Materiál: bukové dřevo, laminát
Sedák: dřevo
Podnož: dřevo
Kód produktu HAY-AA669-A324-AA71

Ste zo Slovenska? Prejdite na CPH Deux 215 L75, stone grey/oak
Shopping from the EU? Switch to CPH Deux 215 L75, stone grey/beech

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít