Křeslo HAL Lounge Chair, pale blue/chartreuse

Značka: Vitra Designer: Jasper Morrison Kolekce: Židle a křesla Vitra HAL

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

79 750 Kč Cena bez DPH: 65 909,09 Kč

Křeslo HAL pro značku Vitra navrhl designér Jasper Morrison, který usiloval o vytvoření jednoduchého, avšak designového křesla. Provedení: látka Dumet v odstínu 26 - pale blue/chartreuse, volný sedák.

Profesním heslem designéra Jaspera Morrisona je vytvářet obyčejný design a proto i o kolekci HAL říká, že je „super-normální“. Naráží tak na jednoduchý, minimalistický tvar sedáků i podnoží židlí a křesel pro domácnost i kancelář z této sofistikované série. Elegantní křeslo HAL Lounge Chair je obzvlášť pohodlnou verzí měkce čalouněného křesla s vysokým opěradlem, která hravě zapadne do kteréhokoliv interiéru. 

Uvedená cena se vztahuje k provedení v látce Dumet v odstínu 26 - pale blue/chartreuse. Dostupnost a cena dalších variant na dotaz.

Výška: 104,5 cm
Délka: 62 cm
Hloubka: 50 cm
Výška sedáku: 40 cm
Šířka: 58 cm
Barva: světle modrá, světle zelená
Materiál: dubové dřevo, textil
Sedák: čalouněný
Podnož: dřevo
Područky: s područkami
Kód produktu VIT-44048000-F80

Ste zo Slovenska? Prejdite na Kreslo HAL Lounge Chair, pale blue/chartreuse
Shopping from the EU? Switch to HAL Lounge Chair, pale blue/chartreuse

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít