Jídelní židle Seed Metal Upholstered, grey / Qual light grey melange

Značka: Bolia Kolekce: Židle Seed

Do wishlistu

Dodání: 4 - 6 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

13 702 Kč Cena bez DPH: 11 323,97 Kč

Minimalistickou židli s čistými liniemi Seed pro dánskou značku Bolia navrhli Hans Thyge & Co. Provedení: šedá ocel / polstrování ve světle šedé látce Qual.

Pohodlí, funkce a prvotřídní design. To vše a mnohem více pojí elegantní židle Seed od Bolia. Židle jsou k dispozici v mnoha verzích. Vybírat můžete mezi různými sedáky i podnožemi, které poté můžete libovolně kombinovat. Každá z nich je vyrobena s důrazem na kvalitu a precizní zpracování do posledního detailu. Skořepina je z recyklovaného plastu a poskytne maximální pohodlí a oporu. Židle z kolekce Seed jsou všestranné a vhodné do každého prostředí - od kuchyní po kanceláře.

Výška: 85 cm
Hloubka: 51 cm
Výška sedáku: 45 cm
Šířka: 47 cm
Barva: světle šedá
Materiál: lakovaná ocel, polypropylen
Sedák: čalouněný
Podnož: kov
Kód produktu BOL-02-327-20_00101

Ste zo Slovenska? Prejdite na Stolička Seed Metal Upholstered, grey / light grey
Shopping from the EU? Switch to Seed Dining Chair Metal Upholstered, grey / light grey

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít