Čelo postele Haven 206, oiled oak/ Step Melange light grey

Značka: Bolia Kolekce: Postele a zrcadla Haven

Do wishlistu

Dodání: 4 - 6 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

19 760 Kč Cena bez DPH: 16 330,58 Kč

Polstrované dřevěné čelo postele Haven je součástí stejnojmenné kolekce od značky Bolia. Provedení: šířka 206 cm, barva: olejovaný dub, polstrování: Step Melange - Flat woven light grey.

S řadou Haven je každý den víkend. Tato nadčasová série byla ručně vyrobena z kvalitních, odolných a pevných materiálů s respektem k přírodě. Minimalistické čelo postele je vyrobeno z masivního dubu a měkce polstrováno pro maximální pohodlí. 

Čelo je k dispozici také v odstínu white pigmented oiled oak a dalších látkách. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit. 

Výška: 66 cm
Hloubka: 7 cm
Šířka: 206 cm
Barva: dub, světle šedá
Materiál: dubové dřevo
Kód produktu BOL-01-500-25_00013

Ste zo Slovenska? Prejdite na Čelo postele Haven 206, oiled oak/ Step Melange light grey
Shopping from the EU? Switch to Haven Headboard 206, Step Melange light grey

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít