Svíčky Sailboat jako plovoucí lodičky

Svíčky Sailboat jako plovoucí lodičky

26.05.
2014

Katka Horáková

Za slovenskou značkou Candle Design, kterou jsem moc ráda přibrala do portfolia značek prodávaných v našem e-shopu, stojí designér Roman Ficek. Malá slovenská manufaktura se zaměřuje na výrobu svíček z přírodních vosků.

Ze sortimentu svíček od Candle Design mě pochopitelně nejvíce zaujala kolekce designových svíček, a jednoznačným mým favoritem jsou plovoucí svíčky Sailboat.

Svíčky Sailboat, jak už název napovídá, mají tvar lodičky skládané z papíru a jsou tak nádhernou připomínkou bezstarostného dětství. A co víc, svíčky Sailboat skutečně plavou na jakékoli klidné hladině! Můžete je vložit do misky, lavoru s vodou či bazénku a výsledkem je nádherná barevná hra odrazů svíček a plamínků, zrcadlících se ve vodní hladině.

Plovoucí svíčky Sailboat od Candle Design

Svíčky se vyrábějí metodou odlévání do formy a vyznačují se precizním řemeslným zpracováním. Svíčky v šesti nádherných  pastelových barvách vypadají na fotografiích skvěle; jakmile je ale budete držet v ruce, učarují vám a překvapí vás svou dokonalostí, tak jako mě. A nejspíš budete na vážkách, zda je zapálit a užít si tu nádhernou hru světel anebo si je ponechat jako originální bytovou dekoraci.

Svíčky Sailboat jsou také perfektním dárkem nebo zajímavým zpestřením různých narozeninových, svatebních a jiných oslav, také díky tomu, že do svíčky v podobě plovoucí lodičky můžete vložit jemnou symboliku. Pro předvánoční čas se pak také nabízí asociace s pouštěním lodiček ze skořápek.

Plovoucí svíčky Sailboat od Candle Design

Plovoucí svíčky Sailboat od Candle Design

Plovoucí svíčky Sailboat od Candle Design

 

Kde je můžete koupit?

A pokud vás nadchly tak, jako mě, vězte, že sadu šesti svíček Sailboat koupíte v našem e-shopu za 450 Kč.

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít