Nové filtry na DesignVille: najděte svůj vysněný kousek

Nové filtry na DesignVille: najděte svůj vysněný kousek

12.07.
2019

Dominika Švandová

Najít na našem eshopu kousek, který bude přesně splňovat vaše požadavky a nejtajnější přání nebylo nikdy jednodušší. DesignVille jsme vylepšili o nový boční panel plný šikovných filtrů pro snadné a rychlé vyhledávání.

Ať už sháníte stylovou židli ve sluníčkově žluté nebo si chcete udělat radost designovým doplňkem, který si budete moci ihned vyzvednout v našem showroomu, nové filtrování vám umožní najít požadovaný kousek, aniž byste museli procházet celé kategorie produktů. V novém bočním panelu můžete nastavit požadované cenové rozmezí, barvy, značky i to, zda hledáte pouze novinky, produkty ve slevě nebo ty, které máme právě na skladě.   

Kousky, které budou ladit

Fandíte minimalismu a šanci u vás nemá nic než černobílá klasika? Nebo naopak hledáte výrazný kousek, který váš interiér rozzáří neobvyklou barvou? Pak jistě uvítáte naše nové barevné filtry. Všechny produkty jsme rozřadili s maximální pečlivostí, a tak můžete hledat nejen podle množství barevných odstínů, ale také podle tónu dřeva nebo stylu kovových prvků. Najít kousky, které nenaruší barevnou paletu vašeho domova, nebylo nikdy jednodušší. 

barevne-filtry

Vím, co hledám

V DesignVille vybíráme pouze značky, které splňují naše nároky na kvalitu a styl. Každá značka má však svůj osobitý charakter. Pokud už jste tedy našli tu, která je vám nejblíže, nebo zrovna hledáte konkrétní produkt, cestu k němu vám usnadní filtrování podle značek. filt-značka-bomma

Kolik to bude stát? 

Hledáte kousky, které nezatíží vaši peněženku? Pak můžete využít filtrování podle ceny. Díky nové funkci v levém bočním panelu jednoduše nastavíte požadované cenové rozmezí. V horní části stránky navíc můžete vybrat řazení produktů tak, aby se zobrazovaly od nejlevnějšího nebo naopak od těch nejdražších designovek. Nejvýhodnější cenové nabídky můžete hledat pomocí kategorie “ve slevě”. 

cenovy-filtr

Novinky, které u vás budou co nejdříve

Někdo chce mít doma ty nejžhavější novinky, někdo si zase svůj vysněný kousek před koupí rád prohlédne. Nový boční panel proto umožňuje filtrovat produkty, které máme právě skladem, a tak k vám mohou putovat okamžitě, dále produkty, které si můžete prohlédnout a osahat v našem showroomu, i kousky, které právě přistály v naší nabídce čerstvých novinek. 

filtr-dostupnosti

Věříme, že nyní bude hledání perfektního designového kousku přesně pro vás o něco jednodušší. Vyzkoušejte nové filtry hned - třeba v široké nabídce jídelních židlí

 

Ste zo Slovenska? Prejdite na Nové filtre na DesignVille

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít