Závěsná lampa Tim medium, nickel

Značka: Bomma Designer: Olgoj Chorchoj Kolekce: Tim

Do wishlistu

Dodání: 12 - 14 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

58 937 Kč Cena bez DPH: 48 708,26 Kč

Závěsné svítidlo Tim z ručně foukaného skla navrhli pro českou značku Bomma designéři ze studia Olgoj Chorchoj. Provedení: čirá verze medium o výšce 55,5-71,5 cm s niklovým kováním.

Kolekce svítidel Tim spatřila světlo světa jen krátce po pražské výstavě Tima Burtona v roce 2014. Právě pro tuto výstavu (konkrétně pro filmové postavičky Burtonových filmů) navrhlo studio Olgoj Chorchoj skleněné křišťálové kapky, které se následně staly základem při tvorbě svítidel Tim. Rozměry a hmotnost lamp dosahují maximálně možných hranic – tedy toho, čeho lze dosáhnout volným vyfukováním úst. Svítidla jsou na celém světě jediná svého druhu, poukazují tak na dokonalost a jedinečnost tradičního českého řemesla. Díky sérii Tim značka Bomma vstoupila do světa špičkového světelného designu.

Svítidlo je dostupné ve vícero barevných a velikostných provedeních. Barevná intenzita, ale i samotný gradient (sklon či spád skleněné koule) jednotlivých kusů, se může díky jedinečným technologiím výroby mírně lišit.

Hmotnost: 17,8 kg
Šířka (od-do): 45-55 cm
Výška (od-do): 55,5-71,5 cm
Velikost svítidla: střední (do ca 50 cm)
Barva: čirá, stříbrná
Materiál: sklo, ocel, nikl
Kabel: 2,5 m dlouhý kabel
Zdroj: LED E27, max.13 W (balení obsahuje žárovku)
Hlavní materiál: sklo
Patice / zdroj: E27
Kód produktu BOM-95100-000-550-N
EAN 8595610913069

Ste zo Slovenska? Prejdite na Lampa Tim medium, nickel
Shopping from the EU? Switch to Tim Pendant M, nickel

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít