Rozkládací pohovka Daybe

Značka: Northern Designer: Morten & Jonas

Do wishlistu

Dodání: 6 - 8 týdnů Zboží na objednávkuToto zboží se vyrábí v několika barevných nebo materiálových provedeních. Vámi zvolené provedení bude vyrobeno přímo pro vás, na základě vaší objednávky. Od chvíle, kdy si objednávku vzájemně potvrdíme už není možné ji měnit a od objednávky poté již nelze odstoupit. Ujišťujeme vás, že zboží bude odborně vyrobeno z kvalitních materiálů a s tou největší péčí. Potřebujete-li pro vaše rozhodnutí další informace, neváhejte se na nás obrátit.×

79 975 Kč Cena bez DPH: 66 095,04 Kč

Rozkládací pohovka Daybe ve variantě bez područek, kterou pro značku Northern navrhlo designérské duo Morten & Jonas.

Pohovka Daybe byla navržena tak, aby splňovala požadavky týkající se praktičnosti, funkčnosti, ale i pohodlí a designu. Na rozdíl od běžných rozkládacích pohovek vyrobených z cívek, pružin a dalších komponent se Daybe přemění v lůžko pomocí jednoho plynulého pohybu. Přesto je Daybe jako pohovka velmi stabilní a poskytuje maximální pohodlí během dne i v průběhu noci.

Daybe zaujme lehkým kovovým rámem za opěradlem i polstrováním sedáků v kvalitní textilii Kvadrant. Pohovka je dostupná ve variantě bez područek i v provedení s černými kovovými područkami. Uvedená cena se vztahuje k variantě bez područek v šedé barvě látky Brusvik 94. Dostupnost variant bez područek v jiných tkaninách, jako tmavě šedá (Brusvik 08) a tmavě modrá (Brusvik 98), na dotaz.

Výška: 69 cm
Délka: 200 cm
Výška sedáku: 39 cm
Hmotnost: 48 kg
Barva: šedá
Materiál: překližka, pur pěna, ocel, textilní potah
Typ pohovky: 3-místná, rozkládací
Kód produktu NRT-2001-05
EAN 7090018220012

Ste zo Slovenska? Prejdite na Rozkladacia pohovka Daybe
Shopping from the EU? Switch to Daybe Sofa

5% sleva pro vás!

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte 5% slevu.

Odebírat newsletter

Zavřít